Easy Translator (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Actions
it: Azioni

en: Language
it: Lingua

en: Comments
it: Commenti

en: Overview
it: Panoramica

en: Links
it: Collegamenti

en: n/a
it: n/d

en: Source
it: Sorgente

en: Deleted
it: Eliminato

en: Translate
it: Traduci

en: Multilanguage
it: Multilingue

en: No strings found for your search.
it: La ricerca non ha trovato stringhe.
