Easy Translator (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Actions
ja: アクション

en: Language
ja: 言語

en: Comments
ja: コメント

en: Overview
ja: 概観

en: Links
ja: リンク

en: n/a
ja: 利用不可

en: Source
ja: ソース

en: Deleted
ja: 削除済み

en: Translate
ja: 翻訳

en: Target
ja: ターゲット

en: Multilanguage
ja: 多言語

en: No strings found for your search.
ja: 検索文字列は見つかりませんでした。
