Easy Translator (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Actions
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: Comments
lv: Komentāri

en: Overview
lv: Pārskats

en: Links
lv: Saites

en: n/a
lv: n/p

en: Source
lv: Avots

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Translate
lv: Tulkot

en: Target
lv: Mērķis

en: Multilanguage
lv: Vairākvalodu

en: No strings found for your search.
lv: Nekas netika atrasts
