Easy Translator (6.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Deleted
my: ပယ်ဖျက်ပြီး
