Easy Translator (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Actions
nl: Acties

en: Language
nl: Taal

en: Comments
nl: Reacties

en: Overview
nl: Overzicht

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Source
nl: Bron

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Translate
nl: Vertalen

en: Target
nl: Doel

en: Multilanguage
nl: Meertalig

en: No strings found for your search.
nl: Geen tekenreeksen voor uw zoekopdracht gevonden.

en: Translator
nl: Vertaler
