Easy Translator (6.x-1.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ
