Easy Translator (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Actions
sk: Akcie

en: Language
sk: Jazyk

en: Comments
sk: Komentáre

en: Overview
sk: Prehľad

en: Links
sk: Odkazy

en: n/a
sk: nie je

en: Source
sk: Zdroj

en: Deleted
sk: Odstránený

en: Translate
sk: Preložiť

en: Target
sk: Cieľ

en: Multilanguage
sk: Viacjazyčnosť

en: No strings found for your search.
sk: Nenašli sa žiadne zhodné reťazce.

en: Translator
sk: Prekladateľ
