Easy Translator (6.x-1.0) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Actions
sq: Veprimet

en: Language
sq: Gjuha

en: Comments
sq: Komente

en: Overview
sq: Panorama

en: Deleted
sq: Eleminuar

en: Translate
sq: Përkthe

en: No strings found for your search.
sq: Nuk u gjet asnjë varg për kërkimin tënd.
