Easy Translator (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Language
ar: اللغة

en: Comments
ar: التعليقات

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Links
ar: روابط

en: n/a
ar: غير متوفر

en: Source
ar: المصدر

en: Deleted
ar: محذوف

en: Translate
ar: ترجمة

en: Target
ar: الهدف

en: No strings found for your search.
ar: لم يُعثر على مقاطع في هذا البحث.
