Easy Translator (6.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Actions
be: Дзеянні

en: Language
be: Мова

en: Comments
be: Каментары

en: Overview
be: Агляд

en: Links
be: Спасылкі

en: n/a
be: [няма]

en: Source
be: Крыніца

en: Deleted
be: Выдалена

en: Translate
be: Перакласці
