Easy Translator (6.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Actions
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Overview
et: Ülevaade

en: Links
et: Lingid

en: n/a
et: puudub

en: Source
et: Allikas

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Translate
et: Tõlge

en: Target
et: Siht

en: Multilanguage
et: Mitmekeelsus

en: No strings found for your search.
et: Otsing ei leidnud ühtegi sõnet.
