Easy Translator (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Actions
he: פעולות

en: Language
he: שפה

en: Comments
he: תגובות

en: Overview
he: סקירה

en: Links
he: קישורים

en: n/a
he: -ללא-

en: Source
he: מקור

en: Deleted
he: נמחק

en: Translate
he: תרגום

en: Multilanguage
he: מרובה שפות

en: No strings found for your search.
he: לא נמצאו מחרוזות לחיפוש שלך.
