Easy Translator (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Actions
hr: Akcije

en: Language
hr: Jezik

en: Comments
hr: Komentari

en: Overview
hr: Pregled

en: Links
hr: Poveznice

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Source
hr: Izvor

en: Deleted
hr: Uklonjeno

en: Translate
hr: Prevedi

en: Multilanguage
hr: Višejezičnost

en: No strings found for your search.
hr: Nema pronađenih nizova.
