Easy Translator (6.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Language
hy: Լեզու

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Links
hy: Հղումներ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Deleted
hy: Ջնջված է

en: Translate
hy: Թարգմանել
