Easy Translator (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Language
id: Bahasa

en: Comments
id: Komentar

en: Overview
id: Sekilas

en: Links
id: Tautan-tautan

en: n/a
id: t/t

en: Source
id: Sumber

en: Deleted
id: Terhapus

en: Translate
id: Terjemahkan

en: No strings found for your search.
id: Tidak ada string yang ditemukan dari pencarian anda.
