Easy Translator (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Links
th: ลิงก์

en: n/a
th: ไม่มีข้อมูล

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Deleted
th: ลบแล้ว

en: Target
th: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.

en: No strings found for your search.
th: ไม่พบข้อความที่ท่านค้นหา
