Easy Translator (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Language
ur: زبان

en: Comments
ur: تبصرے

en: Overview
ur: جائزہ

en: Links
ur: لنکس

en: n/a
ur: کوئی نہیں

en: No strings found for your search.
ur: آپ کی تلاش سے مطابقت رکھنے والی کوئی سطر نہیں ملی۔
