Easy Translator (6.x-2.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Language
am: ቋንቋ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Source
am: ምንጭ

en: Translate
am: ተርጉም
