Easy Translator (6.x-2.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Actions
ast: Aiciones

en: Language
ast: Llingua

en: Comments
ast: Comentarios

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: n/a
ast: n/d

en: Deleted
ast: Desaniciáu
