Easy Translator (6.x-2.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Language
bn: ভাষা

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: n/a
bn: প্রযোজ্য নয়

en: Translate
bn: অনুবাদ
