Easy Translator (6.x-2.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Actions
bs: Akcije

en: Language
bs: Jezik

en: Comments
bs: Komentari

en: Overview
bs: Pregled

en: Contains
bs: Sadrži

en: Source
bs: Izvor

en: Translate
bs: Prevedi

en: Starts with
bs: Počinje sa

en: Ends with
bs: Završava sa
