Easy Translator (6.x-2.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Actions
cy: Gweithredoedd

en: Language
cy: Iaith

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Overview
cy: Arolwg

en: Links
cy: Dolenni

en: Contains
cy: Yn cynnwys

en: Deleted
cy: Wedi ei ddileu

en: Translate
cy: Cyfieithu

en: No strings found for your search.
cy: Ni ddarganfuwyd llinynau yn eich chwiliad.

en: Starts with
cy: Dechrau gyda

en: Ends with
cy: Yn gorffen gyda
