Easy Translator (6.x-2.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Actions
da: Handlinger

en: Language
da: Sprog

en: Comments
da: Kommentarer

en: Overview
da: Overblik

en: Contains
da: Indeholder

en: Source
da: Kilde

en: Deleted
da: Slettet

en: Translate
da: Oversæt

en: Target
da: Mål

en: Multilanguage
da: Sprog

en: No strings found for your search.
da: Ingen tekststrenge fundet.

en: Starts with
da: Starter med

en: Ends with
da: Ender med
