Easy Translator (6.x-2.0) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Language
el: Γλώσσα

en: Comments
el: Σχόλια

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: n/a
el: δ/υ

en: Contains
el: Περιέχει

en: Source
el: Πηγή

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Target
el: Στόχος

en: Multilanguage
el: Πολυγλωσσικό

en: No strings found for your search.
el: Δεν βρέθηκαν φράσεις για την αναζήτησή σας.

en: Starts with
el: Αρχίζει με

en: Ends with
el: Τελειώνει σε
