Easy Translator (6.x-2.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Actions
eo: Agoj

en: Language
eo: Lingvo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Links
eo: Ligiloj

en: Deleted
eo: Forigita

en: Translate
eo: Traduku

en: No strings found for your search.
eo: Neniuj tekstoj trovitaj por via serĉo.
