Easy Translator (6.x-2.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: Comments
fi: Kommentit

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Links
fi: Linkit

en: n/a
fi: ei mitään

en: Contains
fi: Sisältää

en: Source
fi: Lähde

en: Deleted
fi: Poistettu

en: Translate
fi: Käännä

en: Target
fi: Kohde

en: Multilanguage
fi: Monikielinen

en: No strings found for your search.
fi: Hakuasi vastaavia merkkijonoja ei löytynyt.

en: Starts with
fi: Alkaa

en: Ends with
fi: Päättyy merkkeihin
