Easy Translator (6.x-2.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Language
fil: Wika

en: Comments
fil: Mga puna

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: n/a
fil: hindi naaangkop

en: Deleted
fil: Tinanggal

en: Translate
fil: Isaling-wika
