Easy Translator (6.x-2.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Actions
jv: Aksi

en: Language
jv: Basa

en: Comments
jv: Komèntar

en: Overview
jv: Sekilas

en: Links
jv: Tautan

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Deleted
jv: Dibusak

en: Translate
jv: Terjemahna
