Easy Translator (6.x-2.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Language
kk: Тіл

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Overview
kk: Шолу

en: n/a
kk: жоқ

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Translate
kk: Аудару

en: No strings found for your search.
kk: Жолдар жоқ, табылғандар іздеуге арналған
