Easy Translator (6.x-2.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Actions
km: អំពើ

en: Language
km: ភាសា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: n/a
km: គ្មាន

en: Deleted
km: បាន​លុប

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: No strings found for your search.
km: រក​មិនឃើញ​ខ្សែ​អក្សរ​សម្រាប់​ការ​ស្វែងរក​របស់​អ្នក​ទេ ។
