Easy Translator (6.x-2.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: n/a
kn: ಅನ್ವಯಿಸುವುದಿಲ್ಲ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Deleted
kn: ಅಳಿಸಲಾದ

en: Filter:
kn: ಶೋಧಕ(Filter):

en: Target
kn: ಗುರಿ
