Easy Translator (6.x-2.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Language
ku: زمان

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: n/a
ku: نییە

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Deleted
ku: سڕایەوە

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Multilanguage
ku: فرەزمان

en: No strings found for your search.
ku: هیچ ڕیزبەندێک لە گەڕانەکەتدا نەدۆزرایەوە.
