Easy Translator (6.x-2.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: Comments
lt: Komentarai

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Links
lt: Nuorodos

en: n/a
lt: n/d

en: Contains
lt: Turi

en: Source
lt: Šaltinis

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Translate
lt: Versti

en: Multilanguage
lt: Daugiakalbystė

en: No strings found for your search.
lt: Nerasta eilučių paga jūsų paiešką.

en: Starts with
lt: Prasideda su
