Easy Translator (6.x-2.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Language
mn: Хэл

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Links
mn: Холбоосууд

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Deleted
mn: Устгагдсан

en: Translate
mn: Орчуулах

en: No strings found for your search.
mn: Таны хайлтад тэмдэгт олдсонгүй.
