Easy Translator (6.x-2.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Actions
mr: कृती

en: Language
mr: भाषा

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Links
mr: दुवे

en: Deleted
mr: मिटवले गेले
