Easy Translator (6.x-2.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Language
ne: भाषा

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Contains
ne: समावेश

en: Source
ne: स्रोत

en: Translate
ne: अनुवाद
