Easy Translator (6.x-2.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Actions
nn: Handlingar

en: Language
nn: Språk

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Overview
nn: Oversikt

en: Contains
nn: Inneheld

en: Deleted
nn: Sletta

en: Translate
nn: Omset

en: No strings found for your search.
nn: Ingen strengar passa søket ditt.

en: Starts with
nn: Startar med

en: Ends with
nn: Sluttar med
