Easy Translator (6.x-2.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Actions
pl: Akcje

en: Language
pl: Język

en: Comments
pl: Komentarze

en: Overview
pl: Przegląd

en: Links
pl: Odnośniki

en: n/a
pl: n.d.

en: Contains
pl: Zawiera

en: Source
pl: Źródło

en: Deleted
pl: Usunięty

en: Translate
pl: Tłumaczenia

en: Target
pl: Cel

en: Multilanguage
pl: Wielojęzyczne

en: No strings found for your search.
pl: Nie znaleziono napisów odpowiadających zapytaniu.

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Ends with
pl: Kończy się na
