Easy Translator (6.x-2.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Actions
ps: چارې

en: Language
ps: ژبه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Links
ps: تړوني

en: Source
ps: سرچينه

en: Deleted
ps: ړنګ شو

en: Target
ps: موخه
