Easy Translator (6.x-2.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Actions
pt: Ações

en: Language
pt: Idioma

en: Comments
pt: Comentários

en: Overview
pt: Visão geral

en: n/a
pt: n/d

en: Contains
pt: Contendo

en: Source
pt: Fonte

en: Deleted
pt: Apagado

en: Translate
pt: Traduzir

en: Target
pt: Alvo

en: Multilanguage
pt: Multi-idiomas

en: No strings found for your search.
pt: A busca não retornou nenhuma expressão.

en: Starts with
pt: Começa com

en: Ends with
pt: Termina com
