Easy Translator (6.x-2.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Comments
pt: Comentários

en: Overview
pt: Vista global

en: Links
pt: Ligações

en: n/a
pt: não disponível

en: Contains
pt: Contém

en: Source
pt: Fonte

en: Deleted
pt: Eliminado

en: Translate
pt: Traduzir

en: Target
pt: Destino

en: Multilanguage
pt: Vários idiomas

en: No strings found for your search.
pt: Nenhuma expressão encontrada para sua procura.

en: Starts with
pt: Começa com

en: Ends with
pt: Termina com
