Easy Translator (6.x-2.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Actions
ru: Действия

en: Language
ru: Язык

en: Comments
ru: Комментарии

en: Overview
ru: Обзор

en: Links
ru: Ссылки

en: n/a
ru: н/д

en: Contains
ru: Содержит

en: Source
ru: Источник

en: Deleted
ru: Удалено

en: Translate
ru: Переводы

en: Target
ru: Цель

en: Multilanguage
ru: Многоязычный

en: No strings found for your search.
ru: По вашему запросу ничего не найдено.

en: Starts with
ru: Начинается с

en: Ends with
ru: Заканчивается на
