Easy Translator (6.x-2.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Actions
sl: Akcije

en: Language
sl: Jezik

en: Comments
sl: Komentarji

en: Overview
sl: Pregled

en: n/a
sl: n/d

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Translate
sl: Prevodi

en: No strings found for your search.
sl: Noben niz ni najdden v tvojem iskanju.
