Easy Translator (6.x-2.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Language
sv: Språk

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Overview
sv: Översikt

en: Links
sv: Länkar

en: n/a
sv: inte tillgänglig

en: Contains
sv: Innehåller

en: Source
sv: Källa

en: Deleted
sv: Borttaget

en: Translate
sv: Översätt

en: Target
sv: Mål

en: Multilanguage
sv: Fler språk

en: No strings found for your search.
sv: Inga strängar hittades för din sökning.

en: Starts with
sv: Börjar med

en: Ends with
sv: Slutar med
