Easy Translator (6.x-2.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Language
ta: மொழி

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Source
ta: மூலம்

en: Deleted
ta: நீக்கப்பட்டது

en: Translate
ta: மொழிபெயர்ச்சி

en: No strings found for your search.
ta: தங்கள் தேடலுக்கு எந்த சொல்லும் கிடைக்கவில்லை.

en: Starts with
ta: தொடங்குகிறது

en: Ends with
ta: முடிவடைகிறது
