Easy Translator (6.x-2.0) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Actions
te: చర్యలు

en: Language
te: భాష

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Links
te: లంకెలు

en: n/a
te: వర్తించదు

en: Source
te: మూలం

en: Translate
te: అనువదించు

en: No strings found for your search.
te: మీ శోధనకి తగిన వాక్యాలు కనుగొనబడలేదు.
