Easy Translator (6.x-2.0) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Actions
tr: Eylemler

en: Language
tr: Dil

en: Comments
tr: Yorumlar

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Links
tr: Bağlantılar

en: Contains
tr: İçerir

en: Source
tr: Kaynak

en: Deleted
tr: Silindi

en: Filter:
tr: Filtre:

en: Translate
tr: Çevir

en: Target
tr: Hedef

en: Multilanguage
tr: Çokdil

en: No strings found for your search.
tr: Aramanız sonucunda herhangi bir dize bulunamadı.

en: Starts with
tr: İle başlayan

en: Ends with
tr: İle biten
