Easy Translator (6.x-2.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Source
ug: مەنبە

en: Deleted
ug: ئۆچۈرۈلدى

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Target
ug: ئوبيېكت

en: Search for:
ug: ئىزدەيدىغان سۆز:
