Easy Translator (6.x-2.0) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Actions
uk: Дії

en: Language
uk: Мова

en: Comments
uk: Коментарі

en: Overview
uk: Огляд

en: Links
uk: Посилання

en: n/a
uk: н/д

en: Contains
uk: Містить

en: Source
uk: Джерело

en: Deleted
uk: Видалено

en: Filter:
uk: Фільтр:

en: Translate
uk: Перекласти

en: Target
uk: Ціль

en: Multilanguage
uk: Багатомовність

en: No strings found for your search.
uk: За Вашим пошуком нічого не знайдено.

en: Starts with
uk: Починається з

en: Order by:
uk: Впорядкувати за:

en: Search for:
uk: Пошук:

en: Ends with
uk: Закінчується на

en: Save comments
uk: Зберегти коментар
