Easy Translator (6.x-2.0) - en to vi translation catalogue (16 entries)

en: Actions
vi: Thao tác

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Comments
vi: Bình luận

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Links
vi: Các liên kết

en: n/a
vi: không có

en: Contains
vi: Chứa

en: Source
vi: Nguồn

en: Deleted
vi: Đã xóa

en: Filter:
vi: Bộ lọc:

en: Translate
vi: Dịch

en: Multilanguage
vi: Đa ngôn ngữ

en: No strings found for your search.
vi: Không có chuỗi nào thỏa mãn điều kiện tìm kiếm của bạn.

en: Starts with
vi: Bắt đầu với

en: Search for:
vi: Tìm:

en: Ends with
vi: Kết thúc với
